Taklampa jugend

Taklampa jugend
Taklampa jugend
Taklampa jugend
Taklampa jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första del, jugend, stomme i patinerad koppar, kupa i alabaster, höjd ca 88, diameter 54 cm

Kupa med skador, gammal el

391510

2016-06-19