Serveringsvagn mahogny
2016-06-19
391549
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mahogny, inredd med lådor, på hjul, höjd 70, 70 x 47 cm, utfällt 97 cm
Ytskador, repor, slitna hjul, nyckel saknas