Bordslampor keramik
2016-06-19
391560
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, keramik, höjd ca 68 cm
Bruksslitage