Kalle Hedberg

Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg
Kalle Hedberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLE HEDBERG (1894-1959): Trädallé, signerad Kalle, olja på papper uppfodrat på pannå, 40x32 cm

Fläckar

391564

2016-06-20