Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA armbandsur, stål, 1950-tal, mekaniskt urverk, antimagnetisk, svart och beige urtavla, arabiska siffror, sekund, diameter 30 mm, fixoflexarmband

Slitage, smärre repor på glaset

391574

2016-06-20