Sovrumsmöbel John Kärnhagen

Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen
Sovrumsmöbel John Kärnhagen

Klubbat för:

1 200 SEK

3 000 SEK

SOVRUMSMÖBEL, 8 dlr, 1940-tal, formgiven av möbelarkitekt John Kärnhagen, alm, björk samt mörkbetsade delar, bestående av sängar, sängbord, byrå, 2 stolar samt spegel, byråns mått, höjd 60, 105x42 cm

Slitage

391597

2016-06-20