Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN, skala H0, 3 lok, 4 personvagnar, 13 godsvagnar, kranvagn, räls, växlar, hus, station, brodelar, transformator mm
skador, slitage
391601
2016-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här