Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, SKÅPDELAR, för hörn, 1900-tal, mahogny, med intarsia, 2 glasvitriner med belysning, med hörndel, vitrinernas ca höjd 137, 56 x 36 cm, total bredd ca 92 cm

Skador, delar saknas, omonterat, en låst låda och dörr, nyckel saknas

391603

2016-06-20