Philip von Schantz etsning

Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Ljusfrukt, signerad och daterad v. Schantz -72, P.T, etsning, 31x23 cm, oramad

391609

2016-06-20