Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Ljusfrukt, signerad och daterad v. Schantz -72, P.T, etsning, 31x23 cm, oramad
391609
2016-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här