Gustaf Magnusson oljemålning

Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Violin och piano, signerad och daterad Gust. Magnusson 1915, a tergo stämplad "År 1917 / Öfverståthållarämbetet / godkänt för utlottning", ca 56x55 cm

Yskada

391612

2016-06-19