Lennart Jirlow färglitografi
2016-06-20
391614
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), färglitografi, 1999, signerad och numrerad L. Jirlow 439/1999, ca 60x74 cm