Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (1600-tal): Stilleben med fisk och skaldjur, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 63 x 77 cm, (nr 104)
renoverad, smärre ytskador
391621
2016-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här