Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
JOSEF EKBERG, tebord, Gustavsberg 1926, bricka i flintgods, målad dekor "Svenstorp", underrede i vitbemålat trä, märkt GUSTAVSBERG 1926 J. Ekberg, höjd 73, 70x50 cm
Bricka med lagning, slitage
391645
2016-06-23