Holländsk skola oljemålning

Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONOGRAMISTEN LM (holländsk skola, 1800-tal): Stilleben, monogramsignerad LM 8855, olja på duk, ca 55x74 cm

Renoverad, dukskador/lagningar, retuscher

391646

2016-06-19