Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTHUR PERCY, "Percy", Gefle Porslinsfabrik, bricka samt 1 par ljusstakar, flintgods, stämplat, brickans mått ca 50x36 cm
Krackelyr, mindre spricka på brickan
391647
2016-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här