Ytterfoder Arthur Percy

Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy
Ytterfoder Arthur Percy

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR PERCY, "Percy", Gefle Porslinsfabrik, bricka samt 1 par ljusstakar, flintgods, stämplat, brickans mått ca 50x36 cm

Krackelyr, mindre spricka på brickan

391647

2016-06-23