Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, olja på duk, ca 51 x 61 cm, (nr 221)

Dubblerad, renoverad, krackeleringar, färgbortfall (höger övre hörn)

391650

2016-06-20