Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, olja på duk, ca 51 x 61 cm, (nr 221)
Dubblerad, renoverad, krackeleringar, färgbortfall (höger övre hörn)
391650
2016-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här