Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "IV-C-O", signerad och daterad Aschenbrenner -90, olja på duk, 80x100 cm
391661
2016-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här