Lennart Aschenbrenner oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "IV-C-O", signerad och daterad Aschenbrenner -90, olja på duk, 80x100 cm

391661

2016-06-20