Omega herrarmbandur
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OMEGA, Constellation, automatic, armbandsur, guld/stål, datum, urtavla sk. pie-pan, 1960-tal, armband ej original, 18 k guld, diameter 34 mm, totalvikt ca 53 g
Ej funktiontionstestad, bruksslitage
391671
2016-06-27