Omega herrarmbandur

Omega herrarmbandur
Omega herrarmbandur
Omega herrarmbandur
Omega herrarmbandur
Omega herrarmbandur
Omega herrarmbandur
Omega herrarmbandur
Omega herrarmbandur

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, Constellation, automatic, armbandsur, guld/stål, datum, urtavla sk. pie-pan, 1960-tal, armband ej original, 18 k guld, diameter 34 mm, totalvikt ca 53 g

Ej funktiontionstestad, bruksslitage

391671

2016-06-27