Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERD KONSTNÄR (1800-tal): Barnporträtt, påskrift a tergo J. S. Cuthbert. 1877, olja på duk, diameter ca 49 cm, (nr 222)

Krackeleringar, mindre tryckskada

391675

2016-06-20