Lucinis Samling
Valmis
2016-06-20
391675
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERD KONSTNÄR (1800-tal): Barnporträtt, påskrift a tergo J. S. Cuthbert. 1877, olja på duk, diameter ca 49 cm, (nr 222)
Krackeleringar, mindre tryckskada