Greta Gerell etsning

Greta Gerell etsning
Greta Gerell etsning
Greta Gerell etsning
Greta Gerell etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982), motiv av kor, signerad Gerell, daterad 1918, etsning, 38x28 cm

391679

2016-06-20