Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Erövring av stad, olja på duk, ca 45 x 61 cm, (nr 218)

Dukskada, smärre ytskador

391686

2016-06-20