Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÄGARE, 2 st., SERVIETTRINGAR, 3 st., DOSA, MOCCASKEDAR, 12 st., silver, skedar förgyllda med emaljdekor, kontrollstämplar, totalvikt ca 293 g
391693
2016-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här