Bägare dosa silver

Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, 2 st., SERVIETTRINGAR, 3 st., DOSA, MOCCASKEDAR, 12 st., silver, skedar förgyllda med emaljdekor, kontrollstämplar, totalvikt ca 293 g

391693

2016-06-23