Matservis Gröna Anna 68 dlr
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSERVIS, 68 dlr, "Gröna Anna", Rörstrand, porslin, bestående av: 18 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 11 assietter 18 cm, 18 assietter 21 cm, tillbringare, kaffekanna, såskanna, sockerskål, gräddkanna, 2 uppläggningsfat samt 4 tekoppar med fat, stämplade "Gröna Anna Rörstrand"
Smärre slitage, enstaka nagg, kaffekanna med skada
391700
2016-06-23