Matservis Gröna Anna 68 dlr

Matservis Gröna Anna 68 dlr
Matservis Gröna Anna 68 dlr
Matservis Gröna Anna 68 dlr
Matservis Gröna Anna 68 dlr
Matservis Gröna Anna 68 dlr
Matservis Gröna Anna 68 dlr
Matservis Gröna Anna 68 dlr
Matservis Gröna Anna 68 dlr

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSERVIS, 68 dlr, "Gröna Anna", Rörstrand, porslin, bestående av: 18 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 11 assietter 18 cm, 18 assietter 21 cm, tillbringare, kaffekanna, såskanna, sockerskål, gräddkanna, 2 uppläggningsfat samt 4 tekoppar med fat, stämplade "Gröna Anna Rörstrand"

Smärre slitage, enstaka nagg, kaffekanna med skada

391700

2016-06-23