Samekniv signerad Erik Knutsson Sunna

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KNIV, samearbete, monogramsignatur EKS för Erik Knutsson Sunna, graverad dekor, skinndetaljer, längd 22 cm

Avslag, bruksslitage

391714

2016-06-21