Wienerbrons beduin på kamel

Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel
Wienerbrons beduin på kamel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIENERBRONS, i form av beduin på en kamel, omärkt, höjd 21 cm

Färgbortfall, slitage, enstaka repor

391718

2016-06-21