Jesusfigur

Jesusfigur
Jesusfigur
Jesusfigur
Jesusfigur
Jesusfigur
Jesusfigur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JESUS samt S:T ANTONIUS (1800/1900-tal) (2), träskurna samt bemålade och förgyllda, avtagbara delar i form av strålkransar, käpp och kors, högsta höjd ca 31 cm

Slitage, Jesus hand kring staven något lös

391724

2016-06-20