David W. Haddon, olja på duk

David W. Haddon, olja på duk
David W. Haddon, olja på duk
David W. Haddon, olja på duk
David W. Haddon, olja på duk
David W. Haddon, olja på duk
David W. Haddon, olja på duk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID W. HADDON (1884-1911), motiv av kvinna med ko, signerad D. W Haddon, olja på duk, 46x33,5 cm

Smärre rispor på duk

391731

2016-06-21