Carl Malmsten toilettebord Birgitta
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, toilettebord, Birgitta, med spegel, vitlackerad bok, sarg, lådor, jalusifack, Bodafors Möbelfabrik, stämpelmärkt och daterad 1961, skivans höjd 70, total höjd 121, 86 x 52 cm
Bruksslitage, färgbortfall, nycklar saknas
391732
2016-06-20