Carl Malmsten toilettebord Birgitta

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, toilettebord, Birgitta, med spegel, vitlackerad bok, sarg, lådor, jalusifack, Bodafors Möbelfabrik, stämpelmärkt och daterad 1961, skivans höjd 70, total höjd 121, 86 x 52 cm

Bruksslitage, färgbortfall, nycklar saknas

391732

2016-06-20