Philip von Schantz färglitografi
Valmis
2016-06-20
391733
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Sutare, signerad "v Schantz -84", numrerad 115/170, färglitografi