Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Sutare, signerad "v Schantz -84", numrerad 115/170, färglitografi

391733

2016-06-20