Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Sutare, signerad "v Schantz -84", numrerad 115/170, färglitografi
391733
2016-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här