Carl Trägårdh, olja på pannå
2016-06-21
391736
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), gatubild, stämplad baksida med C. L Trägårdh, olja på pannå, 35 x 25 cm.