Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), gatubild, stämplad baksida med C. L Trägårdh, olja på pannå, 35 x 25 cm.
391736
2016-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här