Carl Fredrik Reuterswärd litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (3) Blandade motiv, signerade och numrerade Reuterswärd, 13/200, litografier, 50,5x40,5 cm, oramade

391740

2016-06-21