Skåp 1900-talets mitt
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1950-tal, beslag i mässing, tapetserat, tapet "Vårklockor" design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, svartbemålad, invändig inredning, nederdel med 4 lådor, höjd ca 145, 122x43 cm, nyckel meföljer
Senare bemålat och tapetserat
391741
2016-06-20