Skåp 1900-talets mitt

Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1950-tal, beslag i mässing, tapetserat, tapet "Vårklockor" design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, svartbemålad, invändig inredning, nederdel med 4 lådor, höjd ca 145, 122x43 cm, nyckel meföljer

Senare bemålat och tapetserat

391741

2016-06-20