Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (1600/1700-tal), gengremotiv, oljemålning, med etikett P de H sannolikt Pieter de Hooch, 51 x 38 cm
Dubblerad, lagningar, retuscher, krackeleringar
391746
2016-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här