Holländsk skola oljemålning

Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1600/1700-tal), gengremotiv, oljemålning, med etikett P de H sannolikt Pieter de Hooch, 51 x 38 cm

Dubblerad, lagningar, retuscher, krackeleringar

391746

2016-06-21