Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

FRIEDRICH HAPPEL (1825-1884): Rävar, signerad Fried Happel, olja på duk, ca 74 x 96 cm, (nr 229)

Kuntoraportti

Smärre ytskador

391747

Päivämäärä:

2016-06-20