Lucinis Samling
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
FRIEDRICH HAPPEL (1825-1884): Rävar, signerad Fried Happel, olja på duk, ca 74 x 96 cm, (nr 229)
Kuntoraportti
Smärre ytskador
391747
Päivämäärä:
2016-06-20