Matgrupp palisander

Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander
Matgrupp palisander

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1960-tal, palisander, bord med dubbla holländska utdragsskivor, höjd 73, 150-260x90 cm, CITES-intyg medföljer

Visst slitage

391754

2016-06-20