Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Interiör med mansfigur, olja på duk, ca 80 x 64 cm, (nr 227)

Kuntoraportti

Dubblerad, renoverad, smärre ytskador

391767

Päivämäärä:

2016-06-20