Lucinis Samling
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Interiör med mansfigur, olja på duk, ca 80 x 64 cm, (nr 227)
Kuntoraportti
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador
391767
Päivämäärä:
2016-06-20