Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973), komposition med kor, signerad Siri Derkert, numrerad 179/250, färglitografi

391775

2016-06-21