Collier förgyllt silver

Collier förgyllt silver
Collier förgyllt silver
Collier förgyllt silver
Collier förgyllt silver
Collier förgyllt silver
Collier förgyllt silver

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

COLLIER, förgyllt silver, dekor med små orientpärlor, cabochonslipade och fasettslipade blå stenar, Österrike/Ungern, omkring 1900, säkerhetskedja, längd 39 cm, total vikt ca 81 g

Stenar med hack och repor

391778

2016-06-22