Collier förgyllt silver
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
COLLIER, förgyllt silver, dekor med små orientpärlor, cabochonslipade och fasettslipade blå stenar, Österrike/Ungern, omkring 1900, säkerhetskedja, längd 39 cm, total vikt ca 81 g
Stenar med hack och repor
391778
2016-06-22