Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VIARD (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad Viard, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 92 x 73 cm, (nr 226)

Renoverad, smärre ytskador, ram med skador

391781

2016-06-21