Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WILHELM von GEGERFELT (1844-1920), tillskriven, motiv från Venedig, stämpelsignerad, olja på duk, 53 x 41,5 cm
Förmodligen del av konstnärens dödsbo, härav stämpelsignaturen
391791
2016-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här