Wilhelm von Gegerfelt tillskriven oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILHELM von GEGERFELT (1844-1920), tillskriven, motiv från Venedig, stämpelsignerad, olja på duk, 53 x 41,5 cm

Förmodligen del av konstnärens dödsbo, härav stämpelsignaturen

391791

2016-06-21