Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare del): Stadsvy, olja på duk, ca 97 x 68 cm, (nr 230)
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador
391792
2016-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här