Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare del): Stadsvy, olja på duk, ca 97 x 68 cm, (nr 230)

Dubblerad, renoverad, smärre ytskador

391792

2016-06-21